• Kolekcje

JAK ZAMAWIAĆ

1. Z uwagi na szczegółowość realizacji Państwa zamówień, prosimy o ich składanie wyłącznie drogą mailową.

2. Przed przystąpieniem do prac projektowych i realizacji zamówienia konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości całego zamówienia, która odejmowana jest od końcowej płatności.

3. Końcowa płatność powinna być uregulowana przed wysyłką/odbiorem zamówienia.

4. Termin realizacji wynosi między 2 a 10 tyg. i jest liczony od momentu dostarczenia pełnego zamówienia, wraz z rozmiarami i ilościami, zaakceptowania ostatecznej wersji projektu, wpłaty zaliczki oraz wskazania przez nas terminu rozpoczęcia produkcji zamówionych strojów. Termin realizacji zamówień zależny jest od wielkości zamówienia oraz obłożenia linii produkcyjnej.

5. Firma NODON nie ponosi odpowiedzialności za zły dobór rozmiaru i reklamacja z tego tytułu nie zostanie uwzględniona. Oferujemy możliwość przymiarek przed złożeniem zamówienia. Wymagana jest wpłata zwrotnej kaucji. Z uwagi na to, że odzież produkowana jest ręcznie, dopuszcza się tolerancję błędu w wymiarach +/- 1,5 cm.

6. Wysyłka zamówienia następuje na koszt Zamawiającego za pośrednictwem DPD. Koszt wysyłki wynosi między 20,00 a 30,00 brutto, w zależności od wielkości zamówienia. Możliwy jest odbiór osobisty, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

7. W przypadku rezygnacji z zamówienia w trakcie jego realizacji, zaliczka może nie zostać zwrócona, jeśli poczyniono kroki w kierunku przygotowania zamówienia.

8. Po zaakceptowaniu ostatecznego projektu przez Zamawiającego, firma NODON nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w druku, niezauważone przez Zamawiającego na zatwierdzonym projekcie i formularzu zamówienia.

9. Zamawiający zobowiązuje się do wyłączenia firmy NODON od odpowiedzialności za treści zawarte w projekcie.

10. Dopuszczalne są różnice w odcieniach wybranych kolorów na różnych materiałach. Wynikają one  z odmiennych wrażliwości materiałów na przyjmowanie barwnika.

11. Grafika i logotypy są skalowane odpowiednio od rozmiaru. Dopuszcza się minimalne odstępstwa w rozmieszczeniu grafiki i logotypów w porównaniu z wizualizacją.

12. Wszystkie dostarczone przez Państwa grafiki powinny być w formacie wektorowym (krzywe, do otwarcia w programie CorelDRAW, .cdr, .pdf, .eps), a kolorystyka określona wg stacjonarnego kolornika PANTONE C. Prosimy nie korzystać ze wzorników online.

13. Odzież NODON sygnowana jest małym logotypem producenta, widocznym zawsze na przesłanej wizualizacji. W przypadku braku zgody na jego umieszczenie, należy doliczyć 25% do wartości zamówienia.

14. Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

15. Mailowe potwierdzenie złożenia zamówienia oraz wpłata zaliczki jest jednoznaczne z zaakceptowaniem powyższych warunków i zobowiązuje Zamawiającego do zapłaty za zamówiony towar.